+90 (312) 354 18 00
Üye Girişi Kayıt Ol   

115’lik Dar Başlı Mekanik Tırnaklı Çelik Çivili Mantolama Dübeli - 1000 ADET

Ürün Kodu: CMD-115D

Çelik Çivili Mantolama Dübeli, mantolama uygulamalarında ısı yalıtım levhalarının duvara sabitlenmesi için kullanılır.

yeni

Stok Durumu: Var

     Mekanik Tırnaklı Çelik Çivili Mantolama Dübelleri mantolama uygulamalarında ısı yalıtım levhalarının duvara sabitlenmesi için kullanılır. Yuvaya girdiğinde boş bir alan bulduğunda kendiliğinden açılan mekanik tırnakları sayesinde kalitesiz duvar yüzeylerinde tutunmayı gerçekleştirir. Mekanik tırnakları sayesinde delik çapı ne kadar genişlerse genişlesin maksimum tutunmayı gerçekleştirir. 

Kolide 1.000 adet dübel mevcuttur.

Teknik Özellikler

Dübel Boyu Dübel Başlık Çapı Dübel Gövde Çapı Ankraj Boyu Matkap Çapı
120 mm 60 m 8 mm 50 mm 8 mm

 

FIXPLAST, NOTUS’un plastik dübel markasıdır ve plastik dübeller FIXPLAST markasıyla Gaziantep tesislerinde üretilmektedir.

FIXPLAST ürünleri TSEK belgesine sahiptir. Ürünler üretilirken fayda maliyet analizleri dikkate alınır. Uygun fiyatlı ürün talep edilmesi durumunda geri dönüşüm hammadde kullanılır. Performans odaklı ürün taleplerinde orjinal hammadde kullanılır.
En son teknoloji makine parkuru ile minimum üretim maliyetleri oluşur. Bu sayede uygun fiyat belirlenir ve müşterilere OPTİMUM ÇÖZÜM sunulur.

FIXPLAST halen plastik çivili ve çelik çivili mantolama dübelleri ve çivi çakmalı mantolama dübelleri üretmekte olup, ürün çeşitliliğini her geçen gün arttırmayı amaçlamaktadır.

 

mantolama_dübeli

Henüz yorum eklenmemiş.

Adı Soyadı:

Yorumunuz:

Güvenlik Kodu:
Telefonunuzu ve mesajınızı bize bildirin. Sizi arayıp yardımcı olalım.

Adı Soyadı:

E-Mail:

Tel:

Mesaj:

Güvenlik Kodu:

Benzer Ürünler

Tüm Kategoriler
Fırsat Ürünleri