+90 (312) 354 18 00
Üye Girişi Kayıt Ol   

FR Putty Macun

Protecta Macun Pedi

Stok Durumu: Var

Fr Macun Pedi,Şebeke musluğu, elektirik düğmeleri ve priz yuvaları için  kırılan alçı duvarların yangına dayanıklılığını sağlamak için  için tasarlanmıştır.

Macun Pedi, ilave yangın geciktirici katkı maddeleri içeren bir silikon polimerine dayanan özelliği ile, katılaşmayan, esnek, şişen bir peddir. Macun Pedi, prizlerin veya duvar yuvalarının içine veya dışına uygulanabilir. ve yangında esnasıda, elektrik veya boru geçiş yerlerinde yanmayı önleyen dirençli, yangına dayanıklı bir kömür oluşturur. Her yuva  için sadece 1 ped veya 1 kit gereklidir ve bunlar, ikinci uygulamada alçıpan kaplamaları sabitlerken, daha fazla esneklik sağlamak için herhangi bir iç / dış sabitleme kombinasyonu olabilir.

Macun Pedi tek veya çift yönlü olarak elektrik, ve şebeke suyu duvar yuvaları için bir kite uyacak şekilde 4 boyutta temin edilebilir ve çabuk açılan bir kağıt üzerinde temin edilir. Macun Pedi aynı zamanda penetrasyon açıklıkları etrafındaki hava sızdırmazlığı için ideal bir üründür.

dayanıklı  sızdırmazlık malzemesinin uygulanması imkansız veya zordur. Macun şeritler penetrasyon etrafındaki boşluğu kapatacak şekilde uygulanır.

Henüz yorum eklenmemiş.

Adı Soyadı:

Yorumunuz:

Güvenlik Kodu:
Telefonunuzu ve mesajınızı bize bildirin. Sizi arayıp yardımcı olalım.

Adı Soyadı:

E-Mail:

Tel:

Mesaj:

Güvenlik Kodu:

Benzer Ürünler

Tüm Kategoriler
Fırsat Ürünleri